Cenas un pakalpojumu apraksti

Lūgums uz nodarbībām iepriekš pieteikties pa tālr. 26527937, Natālija Dreimane

Nodarbība Ilgums Cena
Terapeitiskā jāšana, pedagoģiskā jāšana, izjāde ar zirgu/poniju Līdz 20 min. 10,-EUR
Terapeitiskā jāšana, pedagoģiskā jāšana, izjāde ar zirgu/poniju 30 min. 15,-EUR
Terapeitiskā  jāšana, pedagoģiskā jāšana, izjāde ar zirgu/poniju 45 min. 20,-EUR
Jāšanas apmācība iesācējiem 45 min. 25,-EUR
Jāšanas treniņš 1 h 30,-EUR
Izjāde mežā (tikai jātniekiem ar priekšzināšanām) 1 h 25,-EUR
Attīstošā nodarbība ar zirgiem 1 h 25,-EUR
Spirit horse terapija līdz 30 min. 15,-EUR

 

 

No 2012.gada novembra piedāvājam nodrabības pēc ASV izstrādātās Spirit Horse metodes, kas īpaši veiksmīgi tiek pielietota pie diagnozes autisms. (vairāk informācijas par metodi www.spirithorsetherapy.com). Nodarbības ilgums līdz 30 min., cena 15,-EUR

 

Jaunums! Tagad pieejama arī sertificēta kanisterapija - terapija ar suņu palīdzību! Informācija pa tālr. 26527937

Trusis+Dzesla

 

Vizināšanās uz zirga vai ponija notiek mežā, zirgu/poniju ved pie rokas treneris. Piedāvājam vizināšanos arī lielām kompānijām, ar visiem mūsu zirgiem un ponijiem vienlaicīgi.adrītis.JPG

Terapeitiskās jāšanas ietvaros notiek individuāla jāšanas pamatiemaņu apgūšana uz laukuma vai mežā saudzīgā režīmā zirga gaitu un kustības virziena maiņas un vingrojumi uz zirga, līdzsvara nostiprināšanai, koordinācijas, lokanības un muskuļu spēka attīstīšanai.

Pedagoģiskā jāšana piemērota pacientiem ar garīga rakstura traucējumiem, socializācijas, uzvedības traucējumiem.

Izjādes mežā paredzētas tikai personām ar jāšanas pamatiemaņām. Izjādes notiek grupās līdz 5 cilvēkiem, grupu pavada instruktors.

Attīstošās nodarbības kursa laikā tiek dibināts kontakts ar zirgu vai poniju, apgūtas kopšanas, tīrīšanas un seglošanas iemaņas, jāšanas prasmes.

Poniji ziemā uz ceļaPēc katras nodarbības tiek uzdots mājas darbs par zirga ēdināšanu, ķermeņa daļām, zirglietām, u.c. Paredzēts 10 nodarbību kurss bērniem no 5 gadu vecuma. Attīstošās nodarbības tiek pielietotas arī dažādu garīgās attīstības traucējumu gadījumos, arī valodas raustīšanas, hiperaktivitātes, autisma, u.c. gadījumos.

Vingrošana uz zirga bērniem. Vingrojumi bērniem no 5 gadu vecuma. Nodarbībā iekļauti dažādi vingrojumi plecu, muguras, vēdera muskulatūrai, līdzsvara un koordinācijas treniņš, nodarbības beigās - stiepjoši vingrojumi lokanības attīstīšanai. Pats interesantākais – nodarbības notiek speciāli apmācīta zirga vai ponija mugurā, uz speciāli vingrošanai paredzētiem segliem. Bērniem iespējams apgūt jāšanas pamatiemaņas, uzzināt daudz kā interesanta par zirgiem un ponijiem.

Vingrošana uz zirga pusaudžiem un pieaugušajiem. Šāda vingrošana piemērota sēdoša darba darītājiem, lieliska iespēja vienlaikus izvingrināt ķermeni un izvēdināt prātu pēc garas un nogurdinošas darba dienas vai nedēļas, kā arī vienkārši gūt prieku no saskarsmes ar zirgiem. Nodarbība notiek zirga mugurā, tajā iekļauti spēka, koordinācijas un lokanības vingrojumi.

Lēnas, ritmiskas zirga muguras kustības izkustina iegurni un muguru, kā arī atslābina saspringušus muskuļus. Nodarbības notiek speciāli apmācīta zirga mugurā, uz speciāli vingrošanai paredzētiem segliem.

 

 

 

Deniza un ArfsTina vingro uz Arfa3

 

Vizināšanās pajūgā

Ir lieliska iespēja draugu kompānijā pavizināties ar jauniem, skaistiem, komfortabliem ratiem ar lielu sēdvietu skaitu - ietilpība ir līdz 4 pieaugušie + 5 bērni. Ir iespēja izvēlēties maršrutu - priežu silā, pa grants ceļu cauri garai, senai liepu alejai līdz bijušai muižas ēkai, līdz meža ezeram.

Izbrauciena ilgums līdz vienai stundai, cena 50,- eur

Piedāvājam pajūga pakalpojumus jebkurā Jūsu izvēlētā vietā, gan ar ratiem, gan karieti, kurā iejūgti divi sirmi zirgi. Cena pēc vienošanās.

Didzis ratosdivjugs1divjugs4

 

 

Iespējams iznomāt dzīvniekus fotosesijām!

 

 

Dzīvnieki izbraukumos

 

Piedāvājam jauku iespēju - uzaicināt mūsu dzīvniekus uz dažādiem pasākumiem - bērna dzimšanas dienu, bērnudārza svētkiem, utt. Mūsu poniji, zirgi, kazas, suņi, kaķi un truši labprāt dosies izbraukumā - ciemos pie Jums un Jūsu bērniem, Jūsu izvēlētā vietā un laikā. Ar ponijiem un zirgiem varēs pavizināties pasākuma viesi, kazas un trušus varēs samīļot, pavadāt un pabarot, ar suņiem varēs uzspēlēt kanisterapijas rotaļas, ar kaķiem nofotografēties.

Sīkāka informācija pa tālr. 26527937, Natālija