Torsa reitterapijā IITorsa Zirgu dienāsTorsa, dz.1993.g., pie mums no 2,5 gadu vecuma. Nopērkot Torsiņu izrādījās, ka viņai gaidāms kumeliņš. Pēc pirmās atvases izauklēšanas Torsa ar lieliskiem panākumiem devās sporta gaitās, piedaloties šķēršļu pārvarēšanas sacensībās gan Latvijas, gan starptautiskajā līmenī, vairāk kārt piedaloties Pasaules kausa izcīņas posmos Baltijas valstīs. Pēc aktīvās sporta karjeras beigšanas Torsa atnesa vairākus kumeliņus, kas sevi sekmīgi rāda sacensībās. Divi no tiem dzīvo un trenējas Igaunijā, viens ir Vācijā, bet jaunākais mūsu pašu četrus gadus vecais sirmis Avots, ar cerībām uz lieliem panākumiem tiek gatavots pajūgu braukšanas disciplīnai.

Torsa ir ideāls zirgs iesācējiem un reitterapijai. Jātnieku uztver kā draugu, kuram uzticīgi klausa, bet pēc treniņa cītīgi pārmeklē visas kabatas, jo Torsiņas uztverē kārumu vienmēr ir drusku par maz.

Dukāts, dz.1990.g., pie mums nonāca 2007.gadā, lai atklātu sevī lielu talantu pajūgu braukšanas disciplīnā. Dukāts ir mūsu staļļa lielākais, gudrākais, smagākais, vecākais un apķērīgākais zirgs. Visu mūsu ķēvju vadonis un lielā mīlestība. Rīkojas azartiski un ar pilnu atdevi. Vienmēr pats zina, kas jādara. Izcila personība, kas klausa tikai stipriem jātniekiem un maziem bērniem.

Dukāts - pajūgu braukšanāDukāts fotosesijāDukāts startē mačos polijā

Grota, dz.2002.g., jeb Blondā. Mūsu staļļa lielākā dāma ar garām, gaišām krēpēm, zīdainu spalvu zelta krāsā un līganu, vieglu gaitu. Visu dara aristokrātiski, ļoti izvēlīga barības un kārumu ziņā. Pie mums no četru gadu vecuma, ir meita Margo.

BLONDĀ UN BEĀTE.jpgGrota un margo

 

 

Lurda, dz. 1998.g. Pie mums no 2011.gada sākuma. Lurdai ir liela sacensību pieredze, kā arī zvaigznes statuss. Lurda ir piedalījusies dažādās fotosesijās, TV3 šovā un 2014.gadā pat kāpusi uz Nacionālās operas skatuves, piedaloties R.Vāgera operā Rienci.Triumfs un sakāve.

kaspars un lurdaLurda

 

 

Poniji

 

 

Arafat, D klases ponijs, dz.2003.g. Igaunijā. Nopirkām viņu Sāremā salā kumeļa vecumā. Vienmēr enerģisks un zinātkārs. Universāls savā izmantošanā. Labi panākumi pajūgu braukšanas disciplīnā.

Arafats tuvplānāArafats no sānaArafats polijāArafats lec zirgu dienās

Moravikens Black Velvet, B klases ponijs, dz. 2006.g. Zviedrijā. Pie mums no divu gadu vecuma. Mazs vaislas ērzelītis ar lielu dūšu. Izcils sportists. Var pārlēkt šķērsli, kas lielāks par Velvetu pašu. Visi Velveta radinieki Zviedrijā ir ļoti populāri sporta poniji - tēvs Bostrop Besk sekmīgi piedalās trīscīņas sacensībās, mamma - Jewel Samantah un mammas tēvs Ekbackens Krumelur šķēršļu pārvarēšanā.

velvets apbalvoshana.jpgtina un velvets.jpgtiina ar kausu

Aladins, A klases ponijs, dz. 2007. g., pie mums vienu gadu. Maziņš mīļzirdziņš, uz kura var pavizināties visi, kas ietilpst svara kategorijā līdz 40 kg, bet kas to pārsniedz - var samīļot un pacienāt ar kārumu.

musu dzivniekialadins un kazleni

 

 

 

 

Arlekīns, dz. 2008. g. , Maoritas pusbrālis, kas piedzima tieši Lieldienu rītā. Mamma Resta, tēvs Arafats.

arlerins un armastus

 

 

Avatars, D klases ponijs, dz. 2011. g., mamma Alouwette -Ava, tēvs Albert.

avatarkaspars nata avatar