Mazajiem topošajiem jātniekiem piedāvājam attīstošās nodarbības, kurās bērni apgūst kontaktēšanos ar zirgu vai poniju, piedalās kopšanā, barošanā un apgūst jāšanas prasmes. Šī nodarbība piemērota arī bērniem ar dažādiem garīgās attīstības traucējumiem, arī valodas raustīšanas, hiperaktivitātes, autisma, u.c. gadījumos.

Izjāde ar zirgu vai poniju

Šādā veidā tiek apvienots bērnam viss tik vajadzīgais – kontakts ar dzīvnieku, atpūta svaigā gaisā un protams, patīkamas emocijas. Lai arī dažkārt mazajiem no sākuma ir bailes no lielajiem dzīvniekiem, mūsu treneri iedrošinās un pastāstīs daudz ko interesantu, kā arī dos padomus par pareizu, drošu jāšanu.

Pēc pieredzes tiem, kuriem no sākuma ir bijis bail pat tuvoties, šobrīd jau ir mūsu regulārie apmeklētāji, kas jau rikšo pa laukumu patstāvīgi. Tiklīdz vizināšanās jau ir par garlaicīgu, piedāvājam treniņu laukumu, kur bērni apgūst pamatiemaņas jāšanā un ar laiku jau var gatavoties savām pirmajām sacensībām.

Ballīte ar ponijiem

Piedāvājam savus ponijus un trusīšus uz bērnu ballītēm Jūsu izvēlētā vietā un laikā. Ar ponijiem varēs nofotografēties, vizināties, samīļot un pacienāt ar kādu veselīgu kārumu.  Bērni būs priecīgi arī par īstu trusīti, kuru varēs paglaudīt un iemūžināt jaukās fotogrāfijās, protams arī uzcienājot ar kādu burkānu vai kāpostiņu.

Dāvanu karte

Labākā dāvana ir pavadīts laiks kopā ar zirgiem! Piedāvājam dāvanu kartes par Jūsu izvēlēto summu, lai no sirds iepriecinātu jubilāru vai kādu, kuru vēlaties pārsteigt.

Fotosesija Taviem svētkiem

Romantiska fotosesija jums diviem, vienatnē ar zirgu vai jautrā draugu kompānijā? Piedāvājam jebko, ko vēlaties. Zirgi, poniji būs Jūsu rīcībā, sapušķoti vai nē, pēc Jūsu izvēles.  Ja vēlaties fotosesiju kopā ar mūsu zirgiem vai ponijiem savā izvēlētajā vietā, atbrauksim pie Jums.

Izbrauc karietē

Tā ir lieliska iespēja romantiskā atmosfērā vai jautrā draugu kompānijā pavizināties skaistā karietē. Ietilpība ir līdz 4 pieaugušajiem vai 5 bērniem. Maršrutu piedāvājam mēs uz vietas, vai arī pēc Jūsu izvēles, jo veicam arī izbraukumus, kā arī varam izpušķot zirdziņu atbilstoši gadījumam.

Senlaicīga kariete ar elegantu kučieri sevišķi skaisti izskatīsies kāzās, kas liks sajusties uz mirkli kā pasakā.