Iepazīstieties!
Šie ir tikai daži mūsu staļļa iemītnieki un stāstīt par katru var tik daudz. Visi mūsu zirdziņi ir droši, labi apmācīti un audzināti, mierīgi, nosvērti, lai ar tiem varētu darboties arī bērni.

Dukāts

Visvecākais, gudrākais zirgs mūsu stallī, kas savulaik piedalījies pajūgu braukšanas disciplīnā. Šobrīd uz savas platās muguras labprāt vizina gan lielus, gan mazus apmeklētājus. Mūsu ķēvju lielais mīlulis un vadonis. Dukāts vai mīļi saukts par Duci ir ar līganu gaitu un plašu sirdi, sevišķi labi saprotas tieši ar mazākajiem jātnieciņiem.

Petra

Vai esat redzējuši skaistos, smagos beļģu zirgus, kas alussvētkos Vācijā velk lielo alus mucu? Mums tāds ir! Petrai ir  īpaši mierīgs, nosvērts raksturs, kas piemērots mierīgai izjādei pa mežu vai terapijai.

Torsa

Pie mums no 2,5 gadu vecuma. Nopērkot Torsiņu izrādījās, ka viņai gaidāms kumeliņš. Torsa ar lieliskiem panākumiem ir piedalījusies sporta gaitās, piedaloties šķēršļu pārvarēšanas sacensībās gan Latvijas, gan starptautiskajā līmenī. Torsa ir ideāls zirgs iesācējiem. Jātnieku uztver kā draugu, kuram uzticīgi klausa, bet pēc treniņa cītīgi pārmeklē visas kabatas, kur paslēpti gardumi. Liela bērnu draudzene.

Aladins

Visu meiteņu sapnis, mazais baltais ponijs. Visvairāk piemērots mazajiem jātniekiem, ar kuriem vienmēr atrod kopīgu valodu.

 

Milisa

Vēl viena mūsu “smagā” meitene, kas tandēmā ar Petru vizina lielus un mazus.