Klusā, skaistā meža ielokā, gandrīz kā pasakā, atrodas mūsu stallis. Tikai pusstundas braucienā no Rīgas centra Langstiņu virzienā, lai aizmirstu par ikdienas rūpēm un pilnībā ar sirdi un dvēseli veltītu sevi četrkājainajam dvēseles dziedniekam – zirgam.

Jāšanas labvēlīgā ietekme uz cilvēku vērojama gan slimiem, gan veseliem cilvēkiem. Zirga biolauks pozitīvi uzlādē cilvēku. Svaigā gaisā jājot attīrās plaušas, uzlabojas asinsrite un sirdsdarbība, tiek trenēti gandrīz visi muskuļi. Cilvēkos attīstās lielāka pacietība, izturība, koordinācija un prasme pārvarēt bailes, mērķtiecība, ieaug pozitīva attieksme pret dzīvniekiem – prasme par tiem rūpēties, mīlēt un nedarīt pāri. Ikviens mūsu klients pēc izjādes ir pozitīvi uzlādēts un nevar vien sagaidīt nākošo reizi, jo ciešs kontakts ar zirgu tiek nodibināts to atvedot no aploka, tīrot, apseglojot, kā arī pēc nodarbības vēl brīdi paliekot kopā, pacienājot ar kārumu.

Mēs palīdzam pilnveidot gan jau esošās jāšanas prasmes, gan tādas iegūt, kā arī pats galvenais – nodibināt kontaktu ar zirgu, jo tā var būt labākā terapija bērniem un pieaugušajiem. Tas ir spēcīgs un skaists un tam piemīt spējas mūs aizvest prom no ikdienišķām rūpēm. Liela daļa bērnu un pieaugušo sapņo vai ir izteikuši vēlmi kaut reizi uzsēsties zirgam mugurā, bet neuzdrošinās, jo baidās. Tas ir liels izaicinājums- saskarties ar bailēm un pārvarēt tās, un, kad tas ir noticis, sākas draudzība, bieži vien uz mūžu. Zirgs ir lielisks skolotājs. Viņš iemāca emocionālo un ķermenisko apzinātību. Sadarbība paver plašas iespējas mainīt sliktos ieradumus, uzlabot veselību, saskatīt dzīves jēgu. Bērni, kuri uzsāk sadarbību ar zirgu, bieži vien izvēlas arvien vairāk no sava brīvā laika pavadīt kopā ar to. Rodas vēlme atrasties šeit un tagad reālajā dzīvē, jo ar zirgu nekad nav garlaicīgi. Viņa pozitīvais enerģētiskais lauks burtiski pievelk pie sevis un rada patīkamas sajūtas, kuras gribas piedzīvot vēl un vēl. Tā rodas draudzība, kas iemāca ne tikai prieku , bet arī rūpes, atbildību, uzticēšanos, smagu darbu, izturību, sadzīvošanu ar vilšanos, kad nesanāk, mērķtiecību un citas dzīvei nepieciešamās prasmes.

Pie mums stallī sev piemērotu nodarbi atradīs gan bērni, gan pieaugušie. Garantējam jums saņemt lielisku vitamīnu devu. Svaigs gaiss, fiziskās aktivitātes un emocionāls prieks kopā nodrošina organismam visu nepieciešamo, lai justos laimīgs un vesels. 

JJSK Meždruvas 1 gaida jūs visos gadalaikos, jo pie mums ir skaisti un jauki vienmēr!