Klusā, skaistā meža ielokā, gandrīz kā pasakā, atrodas mūsu stallis. Tikai pusstundas braucienā no Rīgas centra Langstiņu virzienā, lai aizmirstu par ikdienas rūpēm un pilnībā ar sirdi un dvēseli veltītu sevi četrkājainajam dvēseles dziedniekam – zirgam.

Biedrība JJSK Meždruvas 1 ir sabiedriskā labuma organizācija un nodarbojas ar jāšanas apmācību un terapijas pakalpojumu sniegšanu. Biedrība aktīvi organizē dažādus labdarības projektus, iesaistot brīvprātīgos, lai sniegtu iespēju bērniem ar kustību un emocionālās veselības traucējumiem, kā arī bērniem no trūcīgām ģimenēm piedalīties bezmaksas nodarbībās ar zirgiem. Katru gadu pie mums tiek rīkotas arī vairākas sacensības kluba audzēkņiem gan vadības maršrutā, gan arī šķēršļu pārvarēšanā. Priecājamies, ka arī mūsu audzēkņi spēj parādīt savas prasmes sacensībās, kas tiek organizētas arī citur.

Mūsu audzēkņu skaits aug katru gadu, jaunākajam audzēknim ir tikai 2 gadi, taču ir liels gribasspēks mācīties. Mēs esam pateicīgi vecākiem, kas atbalsta un priecājas par saviem bērniem, jo tas, ko bērns iegūst ir ne tikai sportiskas aktivitātes, bet arī prasmes kā sadarboties un sadraudzēties ar zirgu.

Mēs palīdzam pilnveidot gan jau esošās jāšanas prasmes, gan tādas iegūt, kā arī pats galvenais – nodibināt kontaktu ar zirgu, jo tā var būt labākā terapija bērniem un pieaugušajiem.  Zirgs ir lielisks skolotājs. Viņš iemāca emocionālo un ķermenisko apzinātību. Sadarbība paver plašas iespējas mainīt sliktos ieradumus, uzlabot veselību, saskatīt dzīves jēgu. Bērni, kuri uzsāk sadarbību ar zirgu, bieži vien izvēlas arvien vairāk no sava brīvā laika pavadīt kopā ar to. Rodas vēlme atrasties šeit un tagad reālajā dzīvē, jo ar zirgu nekad nav garlaicīgi. Viņa pozitīvais enerģētiskais lauks burtiski pievelk pie sevis un rada patīkamas sajūtas, kuras gribas piedzīvot vēl un vēl. Tā rodas draudzība, kas iemāca ne tikai prieku , bet arī rūpes, atbildību, uzticēšanos, smagu darbu, izturību, sadzīvošanu ar vilšanos, kad nesanāk, mērķtiecību un citas dzīvei nepieciešamās prasmes.

Pie mums stallī sev piemērotu nodarbi atradīs gan bērni, gan pieaugušie. Garantējam jums saņemt lielisku vitamīnu devu. Svaigs gaiss, fiziskās aktivitātes un emocionāls prieks kopā nodrošina organismam visu nepieciešamo, lai justos laimīgs un vesels. 

JJSK Meždruvas 1 gaida jūs visos gadalaikos, jo pie mums ir skaisti un jauki vienmēr!

PAR BIEDRĪBAS AKTIVITĀTĒM LASIET SADAĻĀ  “JAUNUMI”. ŠOBRĪD AKTUĀLĀKAIS IR SOCIĀLAIS PROJEKTS “ZIRGS-MANS DZIEDNIEKS UN DRAUGS”, KĀ ARĪ BIEDRĪBAS AUDZĒKŅU PIEDALĪŠANĀS GAN KLUBA, GAN CITĀS SACENSĪBĀS!